Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Pohádka, Most

Pod koňským vrchem 1187, 43401
od 750 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 2km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nově postavený hotel v pěkném prostředí u lesa v těsné blízkosti tenisových kurtů.

Další informace

Rodinný hotel s restaurací se nachází v příjemném, klidném prostředí u lesa v těsné blízkosti tenisového areálu. Centrum města je vzdálené pouhé 2 km. Každý z jedenácti pokojů je vybaven LED TV se satelitním příjmem, koupelnou s masážním sprchovým boxem a WC. Parkoviště se nachází přímo u hotelu. Hotelová restaurace je zařízena v pohádkovém stylu. Naleznete u nás řadu vyřezávaných pohádkových výjevů a postaviček. V restauraci, popřípadě na letní terase si můžete pochutnat na specialitách české kuchyně.

K dispozici máme též salonek pro 35 hostů, který může posloužit pro pořádání svateb, rodinných oslav popřípadě školení. Součástí hotelu je též dětské lanové hřiště, které dozajista uspokojí Vaše malé ratolesti.

Kapacita hotelu je 22 lůžek + 8 přistýlek. Každý pokoj nabízí masážní boxy a TV. Ubytujte se u nás a vždy se rádi vrátíte.

Ceny

Dvoulůžkový pokoj
990 Kč
Jednolůžkový pokoj
750 Kč
Přistýlka
300 Kč
Snídaně
80 Kč
Třílůžkový pokoj
1.450 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Parkoviště
Restaurace
Terasa
Vegetariánská kuchyně
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
30
Dvoulůžkové pokoje
7
Jednolůžkové pokoje
2
Kapacita restaurace
60
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
TV
WC

Restaurace

Restaurace POHÁDKA je stylová restaurace, umístěná v krásném prostředí u tenisových kurtů v Mostě, která nabízí příjmené posezení. Celá restaurace je zařízena v pohádkovém stylu (vyřezávané pohádkové postavy a výjevy) a nabízí posezení pro 60 hostů. K dispozici je také letní terasa pro 60 hostů.

Firemní akce

Restauraci lze využít pro různé akce: svatby, oslavy, firemní večírky apod.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Golf
In-line bruslení
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Sportovní hala
Tenisový kurt

Okolí

Hotel je vzdálen30m od tenisového areálu Baníku Most s 15 antukovými kurty a 2 kurty s umělým povrchem v hale. 100m od hotelu je les s velkým množstvím cyklostezek. 3 km od nás se nachází mostecký autodrom. Ve stejné vzdálenosti naleznete hypodrom a golfové hřiště.

Mapa

Centrum 2km
Autobus 100m
Vlak 4km
Velká mapa